top of page
KABO_333.jpg

KABO CERAMICS

Kateřina Borovcová

About Anchor

O mně a KABO CERAMICS

KABO CERAMICS je značkou mé autorské tvorby, která v sobě nese mé nadšení pro keramiku a hledání jemných nuancí její formy a výrazu.

 

 Již přes 15 let objevuji různé přístupy ke keramice a porcelánu. Po několikaleté fascinaci a práci s jemným bílým porcelánem jsem při studiích na pražské UMPRUM dostala možnost odjet na stáž do Jižní Koreje, kde jsem se opět navrátila ke kráse točené hlíny a šíři keramického řemesla.

 

 Tento tvůrčí proces se pro mne stal meditativní činností, při níž se zejména  soustředím na zkoumání možností tvarů a textur glazur. Mou snahou je vložit duši keramickým výrobkům, které nás denně obklopují, a kde i jemný rozdíl v tvarosloví může vyvolat v každém z nás rozdílnou emoci. 

 

Svůj kus hlíny s duší, každodenního společníka si můžeš vybrat na mém e-shopu nebo sám vytvořit na jednom z mých připravovaných kurzů a workshopů.

Ráda se s tebou setkám také při individuální lekci nebo při návštěvě a kafíčku v mém studiu. 

Pojď si vybrat ten svůj kousek s duší, přihlásit se na kurz a vyrobit si ho sám nebo darovat voucher na jeho výrobu či koupi

Contact anchor
Kontakt

Navštiv mě

Napiš mi, těším se na zprávu

Muchova 3, Praha 6 - Dejvice, 160 00

+420 774 624 685

kaboceramics@gmail.com

Otevírací doba KABO shopu

Út                  14-18 h

St, Čt                 12-18 h

Po,Pá             Po předchozí domluvě, ale neváhej                                                         zavolat nebo napsat, většinou tady                                                         bývam v odpoledních hodinách 

So, Ne                Zavřeno

Chceš zůstat v kontaktu?

Čas od času se ti ozvu, co je nového v mém keramickém světě a pozvu tě na nějaký ten kurz. :)

Děkuji, brzo ode mě uslyšíš!

Course Anchor
bottom of page